Ślusarz (Norymberga, Niemcy), 14-17 € brutto/h + dieta, darmowe zakwaterowanie!

Technical Worker EU sp. z o.o.  jest agencją pośrednictwa pracy (nr certyfikatu 17209). Pomagamy znaleźć zatrudnienie u pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta doświadczonych ślusarzy do pracy przy pojazdach szynowych.

ŚLUSARZ Z GOTOWOŚCIĄ DO MONTAŻU

Miejsce pracy: Norymberga (Niemcy)

Liczba wakatów: 25

Zadania/obowiązki:

- konserwacja (przegląd / kontrola / naprawa) pojazdów, praca zgodnie z wymaganiami projektowymi klienta,

- przebudowa/rozbudowa wnętrz nowych pojazdów,

- obróbka części pojazdu,

- montaż i demontaż części pojazdu,

- pomiary, testy i kontrole funkcjonalne,

- kontakt z klientami.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe jako ślusarz lub pokrewne,

- wiedza w zakresie obróbki metali, hydrauliki, pneumatyki,

- wiedza w zakresie naprawy cylindrów hamulcowych i zaworów hamulcowych,

- umiejętność pracy w zespole,

- wysokie zaangażowanie, komunikatywność i inicjatywa,

- mobilność, elastyczność, zdolność do pracy w trybie zmianowym,

- gotowość do pracy również w weekendy i święta,

- wymagane prawo jazdy kat. B,

- wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na pełen etat i pełne świadczenia socjalne,

- stałe zatrudnienie,

- stawkę godzinową 14-17 € brutto (wysokość zależy od kwalifikacji),

- dietę 24,00 € na dzień,

- darmowe zakwaterowanie,

- wsparcie w procesie rekrutacji, a także po znalezieniu zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV adres E-mail: rekrutacja@technicalworker.eu  (w CV prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych) lub o kontakt telefoniczny pod numerem (32) 230-54-14.